KONST / Litografier / Färglitografi 14413568
nr 1441 3568
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 97/175,2010, stilleben. Färglitografi, bildmått: 41x27cm, yttermått inklusive ram: 62x43cm
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:23:14
7/1 14:15:24